Kontaktinis grilis Hendi, rifliuoti paviršiai, 1800 W

  • 244.40€
  • 229.90€ (su PVM)

  • Kaina be PVM (21%): 190.00€
  • Gamintojas: Hendi (Nyderlandai)
  • Prekės kodas: 263501
  • Prekių pristatymo terminas: 3-7 d.d.
  • Garantija: 12 mėn.
  • Išrašome PVM sąskaitas faktūras

Turite klausimų?

+370 620 12954
vadyba@indai24.lt

Kontaktinis grilis Hendi

Puikus pasirinkimas barų, bistro, restoranų, maisto vagonėlių bei kitoms maisto gamybos įstaigoms, kurios nori pasiūlyti kokybiškus ir skanius patiekalus jų klientams.

Universalumas: šis kontaktinis grilis suteikia galimybę gaminti įvairius maisto produktus, nuo mėsos ir daržovių iki sumuštinių, todėl jūsų klientai galės mėgautis įvairiapusiškais ir skaniais patiekalais.

Greitis ir sveikata: dėl greito maisto gamybos proceso sumažėja gamybos laikas palyginus su tradiciniais gamybos būdais, be to, kontaktinis grilis leidžia gaminti sveikesnį maistą, sumažinant poreikį pridėti aliejų ar riebalų.

Lengvas valymas: lengvai valomas neprilimpantis paviršius ir nuimami paviršiai užtikrina greitą ir patogų grilio valymą.

Tikslus temperatūros kontrolė: tolygus iki 300°C temperatūros reguliavimas ir indikatorius leidžia pasiekti puikiai pagamintus ir skanius patiekalus.

Profesionalus gaminimo efektas: viršutinis ir apatinis rifliuoti paviršiai užtikrina, kad maistas bus kepamas tuo pačiu metu iš abiejų pusių, suteikiant patiekalui kruopštesnį ir skanesnį skonį.

Aukštos kokybės ketaus kaitinimo elementai su keramine danga užtikrina skonio išlaikymą, vienodą šilumos pasiskirstymą, nelimpantį paviršių ir ilgaamžiškumą.

Patogumas: ant dangčio esanti pakeliamoji rankenėlė ir tvirtas bei stabilus pagrindas su guminėmis kojelėmis suteikia papildomą patogumą ir lengvą prieinamumą, kas ypač naudinga dažnai tikrinant ar vartant produktą kepimo metu.

Viskas komplekte: į komplektą įeina griliaui valyti skirtas vielinis šepetėlis, padėklas skirtas riebalams bei kepimo likučių surinkimui.

Taupantis vieta: kompaktiškas dizainas leidžia sutaupyti brangią vietą virtuvėje, kad galėtumėte efektyviau naudotis erdve.

Specifikacija:

– Darbinis paviršius - 220 x 230 mm.

– Viršutinis ir apatinis paviršiai rifliuoti.

- Matmenys: 310 x 370 x 210 mm.

- Galingumas: 230V / 1800W

– Kaitinimo paviršius iš ketaus su keramine danga

– Nerūdijančio plieno korpusas

– Komplekte yra valyti skirtas vielinis šepetėlis

– Padėklas riebalams ir kepimo likučiams surinkti

– Termostatas su tolygiu iki 300°C temperatūros reguliavimu, indikatorius

– Ant dangčio esančią rankenėlę galima pakelti 530 mm

Nemokamas pristatymas per 3 – 5 d.d. su kurjerių tarnyba DPD + 12 mėn. garantija

HENDI - maisto gamybos įrangos ir virtuvės reikmenų tiekėjas iš Nyderlandų savo veiklą vystantis daugiau nei 85 metus. Hendi siūlomame asortimente sprendimą ras visi HoReCa profesionalai nuo barmeno iki virtuvės šefo. Visa produkcija pristatoma tiesiai iš gamintojo sandėlių, tokiu būdu galima užtikrinti trumpą pristatymo terminą.

Savybės
Gamintojas Hendi
Įtampa (v) 230
Tipas Viengubas kontaktinis grilis
Ypatybės Rifliuotas pagrindas
Ilgis mm. 310
Plotis mm. 370
Aukštis mm. 210
Galingumas (w) 1800

Rekomenduojami pasiūlymai