Nerūdijančio plieno gartraukiai

Nerūdijančio plieno gartraukis

Sieninis įstrižas gartraukis - 1000x700x450

586.70€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 484.88€

Nerūdijančio plieno gartraukis

Sieninis įstrižas gartraukis - 1200x700x450

608.45€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 502.85€

Nerūdijančio plieno gartraukis

Sieninis įstrižas gartraukis su apšvietimu - 1000x700x450

623.74€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 515.49€

Nerūdijančio plieno gartraukis

Sieninis įstrižas gartraukis su apšvietimu - 1200x700x450

577.09€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 476.93€


Nerūdijančio plieno gartraukiai

Nerūdijančio plieno gartraukiai yra specializuoti įrenginiai, skirti pašalinti garus, kvapus ir riebalų daleles iš virtuvės oro. Jie yra ypač svarbūs profesionaliose virtuvėse, kur vyksta intensyvi maisto gamyba. Pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, šie gartraukiai užtikrina ilgaamžiškumą, lengvą priežiūrą ir aukštą higienos lygį.

Nerūdijančio plieno gartraukių tipai

  • Sieniniai gartraukiai tvirtinami prie sienos virš viryklės ar krosnies. Jie yra populiarūs tiek namų, tiek profesionaliose virtuvėse dėl savo funkcionalumo ir efektyvumo.
  • Salos gartraukiai montuojami lubose virš virtuvės salos. Jie yra idealūs atviroms virtuvės erdvėms ir suteikia modernų bei estetišką vaizdą.
  • Kampiniai gartraukiai yra skirti montavimui kampuose. Jie leidžia efektyviai išnaudoti virtuvės erdvę ir yra ypač naudingi mažesnėse virtuvėse.
  • Integruojami gartraukiai montuojami tiesiai į virtuvės baldus ar spinteles, todėl jie yra beveik nematomi ir suteikia švarų bei minimalistinį vaizdą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis nerūdijančio plieno gartraukius?

Renkantis nerūdijančio plieno gartraukius, svarbu atsižvelgti į kelis pagrindinius aspektus:

  • Galia ir našumas: įvertinkite, kiek oro gartraukis gali per valandą ištraukti. Tai svarbu, ypač intensyviai naudojamose virtuvėse.
  • Triukšmo lygis: pasirinkite gartraukius, kurie veikia tyliai, kad netrukdytų darbo ar poilsio aplinkai.
  • Dydis ir montavimo vieta: įsitikinkite, kad gartraukis atitinka jūsų virtuvės dydį ir gali būti tinkamai sumontuotas numatytoje vietoje.
  • Priežiūra ir valymas: rinkitės gartraukius su lengvai valomais filtrais ir paviršiais, kad būtų paprasta palaikyti švarą ir higieną.

Nerūdijančio plieno gartraukiai yra patvarūs, higieniški ir efektyvūs įrenginiai, kurie puikiai tinka profesionalioms ir namų virtuvėms. Investuokite į aukštos kokybės sieninius, salos, kampinius ar integruojamus gartraukius, kad užtikrintumėte švarų ir sveiką orą savo virtuvėje. Pasirinkdami tinkamus produktus, galite pasiekti puikių rezultatų savo virtuvės aplinkoje.