Apie mus

Elektroninės parduotuvės Indai24.lt administratorius yra Strategus MB. Šiai įmonei priklauso visos teisės į tinklapį ir iš to kylanti atsakomybė. Visa atsakomybė, liečianti garantinį parduodamų prekių aptarnavimą perkeliama oficialiems gamintojų atstovams Lietuvoje.

„Strategus“ buvo įkurta 2012 metais ir užsiima prekyba internetu.


Kodėl mes kitokie?

Mes nuoširdžiai dirbame, kad virtuvės mėgėjams ar profesionalams suteiktume džiaugsmo, įsigyjant kokybiškus virtuvės indus, stalo įrankius ar kitus virtuvės reikmenis,per trumpiausius terminus bei patraukliausiomis kainomis.

Mažas kainas turi ir kitos internetinės parduotuvės, tačiau lyginant su parduotuve Indai24.lt , mes įsipareigojame Jums labiau:

  • Garantuojame, kad jeigu kokybiška prekė netiks, ją galėsite lengvai grąžinti per 14 dienų. Mes suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti pinigus arba pakeisti įsigytą prekę nauja.
  • Garantuojame, kad prireikus, aiškiai paaiškinsime kiekvieno produkto technines savybes bei privalumus, atsakysime į visus Jums su prekių asortimentu iškilusius klausimus.
  • Garantuojame, kad visos parduodamos prekės yra naujos, visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, o produktų garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotose gamintojų servisuose.
  • Garantuojame, kad Jūsų mokami pinigai nepasimes – sumokėsite, kai gausite prekes, kurjeriui arba saugiu bankiniu pavedimu.
  • Garantuojame, kad turimas sandėlyje prekes pristatysime per 3 – 5 darbo dienas, o jei neturėsime Jūsų užsakytos prekės, būtinai su Jumis susisieksime ir planuojamą pristatymo terminą suderinsime konkrečiai arba pasiūlysime alternatyvią prekę.
  • Garantuojame, Jūsų duomenų konfidencialumą ir saugumą.
  • Garantuojame, kad nuoširdžiai įsigilinsime į kiekvieno kliento situaciją ir pateiksime optimaliausią sprendimą mūsų kompetencijos ribose.

Kodėl mūsų pasiūlymai patrauklesni?

Visos internetinės parduotuvės prekės parduodamos tiesiai iš tiekėjų ar gamintojų sandėlių, todėl mums nereikia investuoti į didžiules, greitai nuvertėjančias prekių ekspozicijas, tokiu būdu mes turime galimybę sumažinti prekybos išlaidas ir nudžiuginti savo pirkėjus ženkliai mažesnėmis kainomis.

Jeigu Jūs radote kitoje interneto parduotuvėje patrauklesnę kainą, atsiųskite mums užklausą, mes su Jumis susisieksime ir pagal galimybes pateiksime patrauklesnį pasiūlymą.