Muilo ir popierinių rankšluosčių dozatoriai

Ant sienos tvirtinamas, pramoninis dozatorius dideliems rankšluosčiams

Ant sienos tvirtinamas, pramoninis dozatorius dideliems rankšluosčiams

128.21€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 105.96€

Prie sienos tvirtinamas muilo dozatorius

Prie sienos tvirtinamas muilo dozatorius

155.75€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 128.72€


Muilo ir popierinių rankšluosčių dozatoriai

Nerūdijančio plieno muilo ir popierinių rankšluosčių dozatoriai yra higienos įrenginiai, skirti viešosioms vietoms, profesionalioms virtuvėms, medicinos įstaigoms ir kitoms patalpoms, kur reikalinga aukšta švara ir patvarumas. Pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, šie dozatoriai užtikrina ilgaamžiškumą, lengvą priežiūrą ir estetinį vaizdą.

Nerūdijančio plieno dozatorių tipai

  • Sieniniai muilo dozatoriai yra montuojami prie sienos, leidžiant efektyviai išnaudoti erdvę. Jie yra patogūs naudoti ir užtikrina higieną, nes muilas tiekiamas be tiesioginio kontakto su dozatoriumi.
  • Ant stalviršio pastatomi muilo dozatoriai montuojami tiesiai į stalviršį ar plautuvę. Jie suteikia švarų ir tvarkingą vaizdą, ypač tinkami modernioms virtuvėms ir vonios kambariams.
  • Sieniniai popierinių rankšluosčių dozatoriai yra montuojami prie sienos, leidžiant lengvai ir greitai pasiekti rankšluosčius. Jie padeda palaikyti švarą ir tvarką, užtikrina higieną ir patogumą naudotojams.
  • Laisvai stovintys dozatoriai gali būti pastatyti bet kurioje vietoje, suteikiant lankstumo ir patogumo. Jie yra idealūs laikiniems sprendimams ar vietoms, kur nėra galimybės montuoti dozatorių prie sienos.

Nerūdijančio plieno muilo ir popierinių rankšluosčių dozatoriai yra patvarūs, higieniški ir estetiški įrenginiai, kurie puikiai tinka viešosioms vietoms, profesionalioms virtuvėms, medicinos įstaigoms ir kitoms patalpoms, kur reikalinga aukšta švara ir patvarumas. Investuokite į aukštos kokybės dozatorius, kad užtikrintumėte tvarką, higieną ir patogumą savo patalpose. Pasirinkdami tinkamus produktus, galite pasiekti puikių rezultatų savo versle ar namuose.