Virtuvinės svarstyklės

Grindinės svarstyklės - 360x580x765 mm - 580332

Grindinės svarstyklės - 360x580x765 mm - 580332

425.39€ (su PVM) Kaina be PVM (21%): 351.56€


Virtuvinės svarstyklės – būtinas įrankis kiekvienoje komercinėje virtuvėje! Šios svarstyklės padeda efektyviai ir tiksliai matuoti maisto produktų kiekius, užtikrinant jų kokybę, saugumą ir teisingą kainodarą.

Naudojant šias svarstyklės, galima pasiekti aukštą tikslumą ir greitį, taip pat patogiai stebėti maisto produktų kiekius ir kainas. Virtuvinės svarstyklės yra skirtos naudoti restoranuose, kavinėse, viešbučiuose, maisto prekybos centruose ir kitose maisto pramonės įmonėse.

Šios svarstyklės yra labai tikslios, reguliuojamos ir gali turėti įvairias funkcijas, tokias kaip pridėjimas ir atėmimas, tūrio konversija, kainų nustatymas ir kt. Be to, jos gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, pvz., plastiko ar nerūdijančio plieno, ir turėti papildomas funkcijas, pvz., automatinį išjungimą, vandeniui atsparius skydus, įvairius matavimo vienetus ir kt.

Kviečiame aplankyti mūsų virtuvės įrangos kategoriją, kurioje rasite platų kokybiškų produktų pasirinkimą, skirtą padėti jums modernizuoti savo virtuvę. Investuokite į savo virtuvės patobulinimus ir pasinaudokite mūsų siūlomu maisto gamybos įrangos pasiūlymais! Aplankykite mūsų virtuvės įrangos kategoriją dabar!