• Degi pasta marmitams šildyti - 6 vnt. - 194357

Degi pasta marmitams šildyti - 6 vnt.

  • 8.20€ (su PVM)

  • Kaina be PVM (21%): 6.78€
  • Gamintojas: Hendi (Nyderlandai)
  • Prekės kodas: 194357
  • Pristatymo terminas: 3 - 5 d. d. po apmokėjimo

Degi pasta - 6 vnt. (komplektas) 

Degi pasta pagaminta iš natūralaus etilo alkoholio (bio), kuris yra praskiestas vandeniu ir naudojant specialias tirštinimo medžiagas paverstas pasta. Ši pasta naudojama marmitams šildyti ir yra pilama į specialius degios pastos bakelius. Degdama pasta neišskiria suodžių ir kvapų.

Pastos degimo laikas yra apie 3 valandas. 

Vienoje pakuotėje yra 6 degios pastos skardinės po 200 g. 

Prieš naudodami visada perskaitykite vartojimo instrukciją. Naudodami degią pastą įsitikinkite, kad šalia nėra atviros liepsnos ar kitų įkaitusių ar karštų objektų. Įsitikinkite, kad vandens lašai nepatektų ant degiosios pastos, tai gali iššaukti staigų pastos užsiliepsnojimą. Uždegti pastą galima tik ją supylus į kuro bakelį ir pastačius jį į tam skirtą vietą. Degdama pasta yra melsvos spalvos, todėl ne visada matoma dienos metu. Būkite atsargūs!

Norint naujai papildyti kuro bakelį reikia jį išimti iš marmito, prieš išimdami įsitikinkite, kad marmitas atvėsęs. Degią pastą saugokite sandariose talpose tamsiose ir ventiliuojamose patalpose, kurių tempera ne žemesnė kaip 20 °C.


Saugus pristatymas per 3 – 5 d.d. su kurjerių tarnyba DPD + 12 mėn. garantija

HENDI - maisto gamybos įrangos ir virtuvės reikmenų tiekėjas iš Nyderlandų savo veiklą vystantis daugiau nei 85 metus. Hendi siūlomame asortimente sprendimą ras visi HoReCa profesionalai nuo barmeno iki virtuvės šefo. Visa produkcija pristatoma tiesiai iš gamintojo sandėlių, tokiu būdu galima užtikrinti trumpą pristatymo terminą.

Rekomenduojami pasiūlymai