Vienpusis kontaktinis grilis Hendi, rifliuotas viršus ir lygi apačia, 1800W

  • 243.83€
  • 220.22€

  • Kaina be PVM (21%): 182.00€
  • Gamintojas: Hendi (Nyderlandai)
  • Prekės kodas: 263600
  • Pristatymo terminas: 3 - 5 d. d. po apmokėjimo

Vienpusis kontaktinis grilis - puikus pasirinkimas gaminant įvairius maisto produktus su vienu lygiu paviršiumi ir vienu rifliuotu paviršiumi.

Viršutinis paviršius yra rifliuotas, o apatinis - lygus, kas suteikia universalumą maisto gamybai. Kaitinimo paviršius pagamintas iš ketaus su keramine danga, užtikrinantis ilgaamžiškumą, atsparumą aukštoms temperatūroms, įbrėžimams, skilimams bei rūdžiai. Nelipnus paviršius palengvina grilio valymą po naudojimo. Ketus pasižymi puikiomis šilumą kaupiančiomis savybėmis, todėl vienodai paskirsto šilumą visame paviršiuje.

Grilio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, o komplekte yra padėklas riebalams ir kepimo likučiams surinkti. Termostatas su tolygiu iki 300°C temperatūros reguliavimu ir indikatoriumi užtikrina patogų valdymą. Ventiliacijos angos apsaugo grilį nuo perkaitimo.

Dangčio rankenėlę galima pakelti iki 530 mm, o patogi ir karščiui atspari rankena leidžia užfiksuoti ją bet kurioje padėtyje. Tvirtas ir stabilus pagrindas su guminėmis kojelėmis garantuoja saugų grilio naudojimą.

Šis kontaktinis griliis yra idealus įrankis tiek lygaus paviršiaus maisto produktams, tokiems kaip blynai, kiaušiniai, lašiniai, sūris, dešra, žuvys ir daržovės, tiek rifliuotam paviršiui skirtiems patiekalams, kaip antai antrekotai, mėsainiai ir daržovės. Briaunos ant rifliuotos pusės sukuria apskrudimo efektą, kuris pagerina maisto skonį ir tekstūrą, tuo tarpu lygusis paviršius leidžia lengvai gaminti produktus, kuriems reikia vienodo šilumos pasiskirstymo ir plokščio virimo paviršiaus.

Specifikacija:

– Darbinis paviršius - 220x230 mm

– Matmenys: 310x370x210 mm

– Galingumas: 230V / 1800W

– Viršutinis paviršius rifliuotas, apatinis - lygus.

– Kaitinimo paviršius iš ketaus su keramine danga

– Nerūdijančio plieno korpusas

– Komplekte yra valyti skirtas vielinis šepetėlis

– Padėklas riebalams ir kepimo likučiams surinkti

– Termostatas su tolygiu iki 300°C temperatūros reguliavimu, indikatorius

– Ant dangčio esančią rankenėlę galima pakelti 530 mm

- Tvirtas ir stabilus pagrindas su guminėmis kojalėmis
Nemokamas pristatymas per 3 – 5 d.d. su kurjerių tarnyba DPD + 12 mėn. garantija

HENDI - maisto gamybos įrangos ir virtuvės reikmenų tiekėjas iš Nyderlandų savo veiklą vystantis daugiau nei 85 metus. Hendi siūlomame asortimente sprendimą ras visi HoReCa profesionalai nuo barmeno iki virtuvės šefo. Visa produkcija pristatoma tiesiai iš gamintojo sandėlių, tokiu būdu galima užtikrinti trumpą pristatymo terminą.

Savybės
Įtampa (v) 230
Aukštis mm. 210
Galingumas (w) 1800

Rekomenduojami pasiūlymai