Buteliukai skysčiams dozuoti - tiksliam ir kontroliuojamam gėrimų gamybos procesui!

Buteliukai skysčiams dozuoti yra specifiniai barmeno įrankiai, skirti tiksliai ir kontroliuojamai skysčių, tokių kaip sirupai, stiprieji gėrimai ar mišiniai, dozavimui ruošiant kokteilius ar kitus gėrimus. Šie buteliukai turi keletą privalumų ir atlieka lemiamą vaidmenį užtikrinant tikslumą ir nuoseklumą gėrimų paruošime.

Skysčiams dozuoti skirti buteliukai paprastai pagaminti iš atsparių ir maistui saugių medžiagų, tokių kaip stiklas ar aukštos kokybės plastikas. Jie turi siaurą išpylimo angą arba dozatoriaus priedą, leidžiantį kontroliuoti išliejimą ir tiksliai matuoti skystį. Išpylimo anga arba dozatorius sukurtas taip, kad sumažintų išsiliejimus ir lašus, užtikrinant tikslumą ir mažinant atliekų kiekį.

Vienas pagrindinių privalumų naudojant dozavimo buteliukus yra jų gebėjimas suteikti nuoseklius ir kartojamus matavimus. Barmenai pasitiki šiais buteliukais siekdami gauti tikslius ingredientų kiekius ruošdami kokteilius. Standartinis dozatoriaus priedas ar išpylimo anga leidžia jiems tiksliai matuoti ir išpilti reikiamą skysčio kiekį, padedant išlaikyti norimus skonio profilius ir proporcijas.2 dalių dalytuvas barui 0,8ltr. - 557600

2 dalių dalytuvas barui 0,8ltr. - 557600

7.60€ Kaina be PVM (21%): 6.28€